Kaina:
158 777 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Patalpos
Vietovė:
Miestai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

VERSLO ATSTOVŲ IR IVESTUOTOJŲ DĖMESIUI! Paklausioje ir patogioje vietoje , šalia VĮ Regitra, Metalo g. 1B, Utenos mieste parduodamas automobilių techninio aptarnavimo ir apžiūrų centras. Patalpoms priklauso 627 kv.m patalpos ir 1600 kv.m automobilių stovėjimo aikštelė lauke. Pastatas, kuriame yra patalpos, mūrinis, rekonstruotas 2009 m. Pastato lubos ir sienos gelžbetoninės. Grindys monolitinės. Langai ir durys plastikiniai, pakeliami garažų vartai. Įvesta pastato apsaugos sistema.
Pirmajame patalpų aukšte yra dvi automobilių remonto salės, klientų laukimo salė, 2 kabinetai, automobilių detalių sandėliavimo salė, darbuotojų poilsio kambarys ir t.t. Antrajame pastato aukšte yra didelė salė, kuriame galima įrengti patalpas pagal naujas idėjas pvz: sandėliavimas, kavinė klientams, viešbučio paslaugos ir t.t. Patalpose yra įvesti miesto vandentiekis ir kanalizacija. Įvestas autonominis dujinis šildymas. Elektros galia 15 kW.
Tai puikus pasirinkimas norintiems teikti automobilių priežiūros paslaugas, investuotojams ir svajojantiems sukurti pelningą verslą.
 

Jus taip pat gali sudominti: