Kaina:
51 000 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Patalpos
Vietovė:
Miestai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Prabangiausio lofto pasiūlymas Utenos miesto žmonėms. Lofto aukštis net 8 m! Galima sakyti, kad įmanoma įrengti 3 aukštų namą vienose patalpose.
Lofto pagrindas 70 kv.m. Didžiuliai langai garantuoja puikų apšvietimą tiek aukštų ir tiek vietos, kiek tik sukursite. Kam investuoti į senus namus, jei galima sukurti kažką unikalaus didžiulėje aukštoje erdvėje.
Nusipirkę ši jaukų loftą galėsite visai ekonomiškai jį išlaikyti. Tai jums garantuos šiuolaikiška oro – vandens šildymo sistema. Galėsite lengvai reguliuoti savo objekto temperatūrą. Jei tik norėsite galite įsirengti tik vieną aukštą, o jei dar norėsite – tai ir antrą, ir netgi trečią... O gal Jums patinka turėti vieną aukštą ir svaiginančiai aukštas lubas, į kurias žvelgiant gimsta kūrybinės idėjos?
Šis loftas tai puikus pasiūlymas norintiems gyventi kartu su savo kūryba, su savo idėjomis, mintimis, bendrai viską daryti su savo šeima, ar su savo verslu... o gal su savo menu. Tai puikus pasiūlymas norintiems turėti kažką gražaus, karališko, prabangaus ir išskirtinio. Investuotojai – nesnauskite, tai gali būti puiki realizacija Jūsų unikalioms idėjoms.
 

Jus taip pat gali sudominti: