Kaina:
59 800 EUR
Rajonas:
Plungės
Tipas:
Namai
Vietovė:
Gyvenvietės
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Parduodamas namas prie pat bažnyčios, Žemaičių Kalvarijos miestelio centre. Namas rąstinis, dviejų aukštų, 109,42 kv.m. Pirmajame namo aukšte yra prieangis, veranda, virtuvė, du kambariai, dušo-tualeto kambarys ir laiptų holas. Antrajame aukšte – pastogėje, įrengta didelė virtuvė, kambarys,  dušo-tualeto kambarys, laiptų holas. Po visu namu didelis, sausas rūsys, aukštomis lubomis, patogus įėjimas iš kiemo. Įvestas miesto vanduo, vietinė kanalizacija. Namas apšiltintas. Įrengtos dvi krosnys. Namas labai šiltas žiemą, o vasarą vėsus. Visi namo langai su langinėmis.
Namas parduodamas su jame esančiais baldais. Taip pat už papildomą kainą parduodama ir religinės atributikos verslo prekės.
Įvažiavimas į kiemą patogus ir erdvus. Visas kiemas išklotas trinkelėmis, Teritorija aptverta tvora, apsodinta tujomis, dekoratyviniais krūmais.
Miestelis nuostabus. Vieta labai taiki, turinti nuostabią aurą. Šalia yra mokykla, parduotuvė, turgelis. Iš namo kiemo atsiveria nuostabus bažnyčios vaizdas bei užburiantis varpų skambesys. Vieta puikiai tinka gyventi šeimai. O taip pat idealiai tinka vykdyti religinės atributikos verslą, teikti poilsio paslaugas.
Apie miestelį.
Žemaičių Kalvarija yra Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Miestelyje teka upė Varduva. Kasmet liepos mėnesį vyksta Didieji Žemaičių Kalvarijos atlaidai, pasižymintys žmonių gausa ir archajiškomis žemaičių tradicijomis. Per atlaidus šventovę aplanko ~ 75 tūkst. žmonių, o per apskirtus metus apie 150 tūkst. žmonių. Lankosi maldininkai, piligrimai bei turistai iš Lietuvos ir užsienio šalių.
Atstumai iki miestų:
Telšiai 24 km, Plungė 26 km, Mažeikiai 34 km, Palanga 75 km, Klaipėda 84 km.

Jus taip pat gali sudominti: