Kaina:
28 500 EUR
Rajonas:
Anykščių
Tipas:
Namai
Vietovė:
Gyvenvietės
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Anykščių rajone, Svėdasų miestelyje, parduodamas rąstinis gyvenamasis namas. Svėdasų miestelis yra įsikūręs pusiaukelėje tarp Anykščių, Kupiškio, Utenos ir Rokiškio miestų. Miestelyje yra Tumo-Vaižganto gimnazija, biblioteka, paštas, ambulatorija, parduotuvės ir Alaušo ežeras. 
Parduodamas turtas: rąstinis gyvenamasis namas ir 0,0234 ha gyvenamųjų teritorijų žemės sklypas. Bendras gyvenamojo namo plotas yra 78,30 kv. m. Pirmajame namo aukšte yra du kambariai, virtuvė, koridorius ir sandeliukas. Mansardoje yra kambarys ir pastogės patalpos. Namas iš išorės ir vidaus buvo šiltintas akmens vata. Pirmajame aukšte kelių metų laikotarpiu buvo išvedžiota elektros instaliacija. Taip pat, pirmajame aukšte neseniai pakeistos grindys. Dalis langų pakeisti plastikiniais Yra miestelio vandentiekis ir vietinė kanalizacija. Namas paruoštas gyvenimui ir yra pritaikytas įsikelti nors ir šiandien.
Gera vieta: šalia yra prekybos centras „Aibė“, bažnyčia, ambulatorija, už 2-3 minučių kelio pėsčiomis telkšo ežeras Alaušas su viešomis maudyklomis. Šis namas puikiai tiks norintiems gyventi nedideliame miestelyje ar norintiems poilsiauti arti ežero!
 

Jus taip pat gali sudominti: