Kaina:
300 000 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Namai
Vietovė:
Miestai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Parduodamas tvarkingas ir vertingas namas Šiaurės g., arti Utenos miesto centro. Namas mūrinis, tvarkingas, dviaukštis. Statybos pabaiga 2007 m. 
Gyvenamasis namo plotas – 126,72 kv.m, o bendras plotas – 352,91 kv.m. Pirmajame namo aukšte yra 2 kambariai, virtuvė, holas, pirties patalpa, garažas, tualeto kambarys ir terasa. Antrajame namo aukšte yra trys miegamieji kambariai, vonios kambarys, terasa ir koridorius. Namo rūsyje yra katilinė ir pagalbinės patalpos. 
Name išvedžiotas centrinis šildymas. Yra galimas dvejopas kūrenimas: gamtinėmis dujomis ir kietu kuru. Namas apšiltintas. Tvarkinga elektros instaliacija. Viskas labai skoninga, jauku. Namuose šilta. Patogus išplanavimas. Šis namas nuolat atnaujinamas, prižiūrimas ir tvarkomas. 
Namui priklauso 0,0991 ha, tvarkingas, stačiakampio formos, žemės sklypas.
Tai puikus pasirinkimas gražiam, jaukiam, tvarkingam gyvenimui. Kartu  - tai galimybė kurti šiuose namuose daugiau veiklų, projektų. Namą galima pritaikyti verslams. Šis namas yra labai vertinamas ir mylimas, tad pardavime didelės skubos nėra. Kruopščiai ieškomi kiti, galintys įvertinti ir į mylinčias rankas perimti rūpestingi šeimininkai. 
 

Jus taip pat gali sudominti: