Kaina:
69 800 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Namai
Vietovė:
Gyvenvietės
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Leliūnų miestelyje, visai šalia Leliūnų tvenkinio, Utenos r.  parduodamas patogus Alytaus tipo namas. Gyvenamas namo plotas 110 kv.m. Namui priklauso ūkinis pastatas, sodas ir 23 arų namų valdos sklypas. Patogi namo vieta.
Pirmajame namo aukšte yra 3 kambariai, virtuvė, koridorius, laiptinė ir vonios bei tualeto kambariai. Virtuvės plotas 12,44 kv.m. Antrajame namo aukšte yra 2 miegamieji kambariai. Pro antro aukšto langus atsiveria gražios gamtos panorama į Leliūnų tvenkinio pusę. Name įvestas gyvenvietės vandentiekis ir kanalizacija. Išvedžiotas vietinis centrinis šildymas kietu kuru. Po puse namo yra įrengtas rūsys. Rūsyje yra pagalbinės patalpos pasidėjimui ir katilinė. Įdėtas naujas įdėklas į kaminą. Pastatytas naujas kieto kuro katilas.
Namo teritorija prižiūrėta, tvarkingai ir skoningai apželdinta. Sode auga obelys ir kiti vaismedžiai.
Patogus, asfaltuotas privažiavimas. Leliūnų miestelyje yra viskas ko reikia gyvenimui. Yra prekybos centras, bažnyčia, autobusų stotelė, muziejus ir t.t. Labai patogus susisiekimas su Utenos, Ukmergės, Anykščių ir Kauno miestais. Tai puikus pasirinkimas patogiam ir jaukiam gyvenimui gražiai sutvarkytame mažame miestelyje.
 

Jus taip pat gali sudominti: