Kaina:
125 000 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Namai
Vietovė:
Miestai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Žalumos apsuptyje, netoli nuo Utenos miesto centro parduodamas tvirtas mūrinis namas. Namas pastatytas 1994 m. Namui priklauso ūkiniai pastatai, vasaros namelis, šiltnamiai, sodas ir 15 arų namų valdos sklypas. 
Gyvenamasis namo plotas apie 150 kv.m. Pirmajame namo aukšte yra virtuvė, du kambariai, koridorius ir laiptinė. Antrajame namo aukšte yra 3 miegamieji kambariai. Kiekviename aukšte įrengti visi reikalingi patogumai. Gražiai sutvarkytas mansardinis aukštas. Pro namo langus atsiveria gražūs žalumos kupini peizažai. Namo lubos ir sienos yra išlygintos, sudėti plastikiniai langai. Po visu namu yra rūsys. Centrinė šildymo sistema šildoma dujomis. Yra galimybė šildyti kietu kuru. 
Namo kiemas labai gražiai apželdintas daugiamečiais dekoratyviniais augalais. Sutvarkytas namo kiemas, išklotas trinkelėmis. Išbetonuotas įvažiavimas į vidinį namo kiemą. Yra gražus sodas. Įrengti šiltnamiai daržovių auginimui. Šis namas puikus pirkinys šeimoms, norinčioms gražiai ir jaukiai gyventi žalumos apsuptyje, mėgstantiems įsikurti atskiras jaukias erdves. Taip pat šis namas patrauklus investicijoms – jame galima įkurti jaukius svečių namus, ar tiesiog, saugiai įdėti turimus pinigus. 
 

Jus taip pat gali sudominti: