Kaina:
85 700 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
3 kambarių butai
Vietovė:
Miestai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Prestižiškiausioje Utenos miesto vietoje, dviejų parkų apsuptyje ir šalia Dauniškio ežero parduodamas 3 kambarių butas. Butas yra 3-ajame aukšte. Namas mūrinis, pastatytas iš geltonų plytų. Namo statybos metai 1989. Erdvi, tvarkinga ir plati namo laiptinė. Name įmontuota telefonspynės sistema.
Bendras plotas – 62,49 kv.m. Butas jaukus, šiltas ir kviečiantis naujuosius šeimininkus. Graži bendra virtuvės ir svetainės erdvė. Spindulinis kambarių išplanavimas. Yra du balkonai. Išmintingi šeimininkai gali susitvarkyti dokumentus ir įsirengti jaukią lauko terasą ar žiemos sodą.  Atskiri vonios ir tualeto kambariai. Erdvus koridorius. Yra tamsus kambarys. Butui priklauso rūsys. Pro balkonus galima matyti gražų ežero ir pušynų gamtos peizažą. Kambariuose jauku ir tylu, nes buto langai į kiemo pusę.
Šis butas tai viena patogiausių vietų ramiam ir jaukiam šeimos gyvenimui. Vakarais yra galimybė mėgautis supančia ramybe ir tyla, eiti pasivaikščioti aplinkui Dauniškio ežero parką ar Aukštakalnio parką. Vieta labai funkcionali ir tinkanti visiems gyvenimo atvejams.
 

Jus taip pat gali sudominti: