Kaina:
61 700 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
2 kambarių butai
Vietovė:
Miestai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Mėgstantiems laisvę ir patogumą, ant aukšto kalno, patogioje vietoje, šalia Aukštakalnio prekybos centrų, Taikos g., Utenos mieste,  parduodamas skoningai įrengtas 2 kambarių butas. Butas yra naujai renovuojamame name, 5-ajame namo aukšte.
Bendras buto plotas 47,39 kv. m. Yra didelė jauki svetainė su balkonu, jaukus, skoningai įrengtas miegamasis kambarys, 6 kv. m virtuvė ir koridorius ir bendras vonios ir tualeto kambarys.  Buto lubos ir sienos išlygintos ir skoningai padažytos prabangia, šviesia , pasteline spalva.  Ant sienų yra suteiktas subtilus aplinkos pabrėžimas priderinant tapetus. Ant  grindų sudėtas laminatas ir kiliminė danga. Tvarkinga, naujai pervedžiota elektros instaliacija. Patogiai išdėstytos buto erdvės.  Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Butui priklauso rūsys. Pro svetainės langą atsiveria gamtos peizažai, vaizdo neužstoja kiti daugiabučiai. Plati laiptinė.
Visiškai šalia mokyklos, darželiai, prekybos centrai, miesto stotelės. Itin patogi vieta gyvenimui. Siūlau šį butą įsigyti mėgstantiems laisvę, komfortą, grožį ir patogumą. 
 

Jus taip pat gali sudominti: