Čia rasite tai, ko ieškote:

Saugi apžiūra

Šiuo metu užtikriname saugias paslaugas susijusias su nekilnojamojo turto apžiūra ir reikalingų nekilnojamojo turto dokumentų tvarkymu.
  • Jei norite apžiūrėti sodybas, namus, žemės sklypus, ar kitą turtą savarankiškai – mielai Jums pateiksime parduodamo objekto adresą ir koordinates. Apie Jūsų apsilankymą informuosime objektų savininkus, kad galėtumėte saugiai ir ramiai viską apžiūrėti.
  • Jei norėsite patekti į pageidaujamo objekto vidų – atrakinsime duris. Jus aptarnaujantis vadybininkas dėvės medicininę kaukę, pirštines ir laikysis tikrai saugaus – 5 metrų atstumo. Vadybininkas atrakinęs duris pasitrauks į šalį, o jūs vieni galėsite apžiūrėti objekto vidų. Jums išėjus ir pasitraukus saugiu atstumu, vadybininkas užrakins duris. Šis objektas sekantiems klientams bus aprodomas tik po savaitės, praėjus saugiam laikotarpiui po paskutinio klientų apsilankymo.
  • Jei nekilnojamojo turto objekte šiuo metu gyvenama – objekto apžiūra vyksta tik iš išorės. Galime atsiųsti vidaus nuotraukų ir video medžiagos.
  • Jei norėsite pamatyti parduodamų objektų dokumentus – mielai juos atsiųsime elektroniniu paštu.
  • Jei norėsite objektą pirkti ir duoti avansą – preliminarinę sutartį padėsime pasirašyti elektroniniu būdu, o avansą galėsite pervesti bankiniu pavedimu į pardavėjo sąskaitą.
Laukiame Jūsų vizitų su saugia atributika – kaukėmis ir pirštinėmis. Linkime sveikatos, kasdienio džiugesio ir ramybės.

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt