Sodyba Visėtiškių k. Anykščių r.

Sodyba Visėtiškių k. Anykščių r.
Kaina:
81 500 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Anykščių

Tipas:
Sodybos

Pušynų apsuptyje, prie Jotkonių tvenkinio, Visėtiškių k., Anykščių r. parduodama unikali ir tvarkinga sodyba. 
Sodybai priklauso tvirtas medinis gyvenamosios (vieno buto pastatų) paskirties namas, daug ūkinių pastatų (autentiška klėtis, ūkiniai pastatai, lauko virtuvė, garažas ir t.t.) , pirtis ir 15,67 ha posodybinis žemės ūkio paskirties sklypas. Sklypas apie 195 m ribojasi su gražia Jotkonių tvenkinio pakrante. Bendras gyvenamojo  namo plotas 101,67 kv.m. Yra trys kambariai, virtuvė, veranda ir koridorius. Į namą įvestas vandentiekis. Aukštos lubos, dideli langai. Namas apkūrenamas stačiamalkiais pečiais. Virtuvėje išlikusi tvirta autentiška duonkepė krosnis. Pro namo langus atsiveria itin gražūs, lietuviški sodo, miško, laukų, kalvų peizažai. Aukšti akmeniniai namo pamatai. Jaukus, uždaras kiemas, apsuptas pušynų.
     Sklypas apie 195 m ribojasi su gražia Jotkonių tvenkinio pakrante. 15,67 ha žemės ūkio sklypą sudaro: 8,97 ha ariamos žemės plotas, 0,60 ha sodų plotas, 1,05 ha ganyklų plotas, 4,7 ha miškų plotas (miškas brandus), 0,20 ha užstatyta teritorija, 0,15 ha kelių plotas. Žemės sklypo našumo balas - 40. Atstumas iki artimiausio kaimyno apie 400 m. Labai geras privažiavimas iki pat sodybos.
Kartu su šia sodyba parduodamas 1,10 ha žemės ūkio paskirties sklypas ant Jaros upės kranto. Šis sklypas apie 200 m ribojasi su Jaros upės pakrante.  Ši sodyba yra geras pasirinkimas norintiems gyventi, ūkininkauti, investuoti ar vykdyti įvairiausias programas ir projektus. 

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt