Sodyba Šeduikių k. Utenos r.

Sodyba Šeduikių k. Utenos r.
Kaina:
87 000

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Utenos

Tipas:
Sodybos

Parduodama alsuojanti ramybe kaimo sodyba netoli Šeduikių ežero Šeduikių k. Utenos r. Sodybai priklauso tvirtas  rąstinis gyvenamosios (vieno buto pastatų) paskirties namas, lauko virtuvėlė, kiemo rūsys, pirtis, daržinė ir garažas. Sodyba parduodama su 10 ha žemės sklypu, 1.6 ha yra miško žemės plotas. Bendras gyvenamojo namo plotas 95,52 kv. m. Name trys erdvūs kambariai, virtuvė ir veranda. Šildymas – vietinis centrinis. Kieme yra šulinys. Prie pirties iškąstas tvenkinys, yra įvairios žuvies. Yra galimybė pirkti tik sodybą su priskiriamu 80 arų sklypu.
Šeduikių ežeras – ežeras rytų Lietuvoje, Utenos rajone, 8,5 km į pietryčius nuo Utenos. Ištįsęs šiaurės–pietų kryptimi 0,97 km, plotis iki 0,23 km. Altitudė 173,4 m. Krantai daugiausia statūs, sausi, tik vakarinis pelkėtas. Krantai apaugę siauru medžių ir krūmų ruožu. Dalis vakarinės pakrantės apaugusi mišku, kitur plyti dirbami laukai ir pievos. Šiaurėje išteka Šeduikių upelis.
Šeduikiai – kaimas Utenos rajone, prie Šeduikių ežero. Stūkso Šeduikių akmuo su dubeniu. Šalia kaimo telkšo Šeduikių ežeras.
Ši sodyba puikiai tinka gyvenimui, poilsiui, ar ūkininkavimui.  Įsikūrę čia, gėrėsitės nuostabiu kraštovaizdžiu, džiaugsitės gamtos teikiamais turtais, bei ramybe.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt