Sodyba Šedbarų k. Kelmės r.

Sodyba Šedbarų k. Kelmės r.
Kaina:
31 500 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Kelmės

Tipas:
Sodybos

Parduodama tvarkinga, prižiūrėta sodyba Šedbaruose, Kelmės raj. Namas iš monolitinio betono, 1990 m statybos. Namas dviejų aukštų. Pirmajame yra 2 gyvenamieji kambariai, virtuvė, holas, koridorius, veranda, atskiri tualeto ir vonios kambariai. Antrajame aukšte 2 gyvenamieji kambariai. Bendras namo plotas 137.36 kv.m. Po visu namu yra rūsiai. Namas apšiltintas. Įvestas centrinis šildymas - apšildomas krosnimis ir elektra. 2005 m name atliktas remontas. Namas parduodamas su jame esančiais baldais. Name įvestas miesto ir vietinis vandentiekis (hidroforas), miesto kanalizacija. Yra trifazė elektra.
Sodybai priklauso 24,48 arų namų valdos sklypas. Yra galimybė įsigyti papildomai 12 ha žemės ūkio paskirties sklypus 2 km spinduliu. Sodybos teritorijoje yra įregistruota daug pastatų: daržinė, ūkiniai pastatai, pagalbinis pastatas, malkinė, tvartai, garažai. Vienas iš garažų yra didelis mūrinis 68 kv.m. pastatas, kuriame puikios sąlygos įsirengti dirbtuves. Yra brandus sodas, daržas. Kiemas erdvus ir su patogiu įvažiavimu.
Už 200 m pradinė mokykla–daugiafunkcis centras, yra vaikų lopšelis–darželis. Miestelio gatvės asfaltuotos. Artimiausias vandens telkinis už 4 km. Atsumai iki miestų: Kelmė  28 km,  Radviliškis 32 km, Tytuvėnai 9 km, Šiauliai 54 km. Ši sodyba ištiesų puikus pasirinkimas ieškantiems ramybės, poilsio, o taip pat ūkininkauti, auginti gyvulius bei norintiems apsigyventi iškart įrengtame name.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt