Sodyba Pašekščio k. Švenčionių r.

Sodyba Pašekščio k. Švenčionių r.
Kaina:
42 000 EUR

Vietovė:
Šalia ežero ar upės

Rajonas:
Švenčionių

Tipas:
Sodybos

Parduodama sodyba labai ramioje ir gražioje vietoje – Pašekščio k., Labanoro sen., Švenčionių r. Sodybai priklauso 1988 m. statybos rąstinis namas. Bendras namo plotas – 70,04  kv. m. Sklypo plotas – 0,1006 ha. Sodybai taip pat priklauso garažas/ūkinis pastatas. 2009 m. atlikta namo renovacija: visas namas perdažytas, pakeista stogo danga ir stogą laikančiosios konstrukcijos. Teritorija aptverta tvora, pastatyta pavėsinė.
Namo paskirtis – gyvenamosios (vieno buto pastatų). Name yra įrengti 2 kambariai, virtuvė, veranda, prieškambaris ir rūsys. 2 aukštas neįrengtas, tačiau jame yra galimybė įsirengti papildomus kambarius. Apšildymas židiniu ir krosnimi, kuri taip pat tinkama ir maisto gamybai. Vandentiekis iš šulinio. Sodybos teritorija yra Labanoro regioniniame parke, todėl ji apsupta Labanoro girių. Netoliese, vos už 150 m. telkšo žuvingas ir gražus Šiekščio ežeras. Tai gražus ir ramus Lietuvos kampelis, apsuptas miškų ir ežerų. Esant poreikiui, galima papildomai įsigyti 8 ar 13 arų sklypus. Šalia visus metus gyvena draugiški kaimynai.
Sodyba yra strategiškai patrauklioje vietoje – atstumas iki Vilniaus tik 95 km. Tai puiki vieta gyvenimui ir poilsiui. Ši sodyba ideali ieškantiems ramybės, gamtos ir vietos, kur galima atitrūkti nuo miesto šurmulio.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt