Sodyba Naujonių k. Anykščių r.

Sodyba Naujonių k. Anykščių r.
Kaina:
19 900 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Anykščių

Tipas:
Sodybos

Vaizdingoje vietoje, arti Anykščių miesto, Naujonių k., parduodami gyventojų laukiantys namai. Sodybai priklauso medinis gyvenamasis namas, pradėtas statyti naujas namas, didelis tvenkinys ir 1,0042 ha namų valdos sklypas.
Bendras medinio gyvenamojo namo plotas – apie 70 kv.m. Name yra du dideli kambariai, virtuvė ir koridorius. Namas šildomas krosnimis. Pro namo langus atsiveria erdvaus kiemo ir tvenkinio peizažas. Yra naujas elektros įvadas (15 kw) . Už 50 m nuo medinio gyvenamojo namo, už tvenkinio yra pradėtas statyti naujas gyvenamasis namas. Yra leidimas išduotas gyvenamojo namo, ūkio pastato ir pirties statybai. Pageidaujantiems galiu atsiųsti projekto kopijas. Suplanuotas naujo gyvenamojo namo bendras plotas – 160 kv.m.
Yra atvesta nauja trifazė elektros linija. Geras privažiavimas visais metų laikais. Tvarkingi kaimynai.  Atstumas iki Anykščių miesto – 8 km. Vietovė graži ir žaisminga. Netoli driekiasi Dabužių miškas. Šie namai geras pasirinkimas norintiems gyventi arti miesto ir džiaugtis kaimo ramybe.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt