Sodyba Liaudiškių k. Zarasų r.

Sodyba Liaudiškių k. Zarasų r.
Kaina:
200 000 EUR

Vietovė:
Šalia ežero ar upės

Rajonas:
Zarasų

Tipas:
Sodybos

Prie Balto ežero, Liaudiškių k., Zarasų r. sav., parduodama nauja rąstinė sodyba.
Sodybai priklauso naujas gyvenamasis namas, pirtis, stoginė, malkinė, pavėsinė, tvenkinys ir 1,53 ha žemės sklypas. Sklypas yra žemės ūkio paskirties.
Bendras namo plotas - 144,07 kv.m. Jame yra 5 kambariai, virtuvė, koridorius, ir du vonios - tualeto kambariai. Pirmajame namo aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, patogi virtuvė ir du miegamieji kambariai. Antrajame namo aukšte yra du miegamieji kambariai ir erdvi laiptinė. Pro langus atsiveria puikūs gamtos peizažai. Namo sienų storis – 20 cm. Tokio dydžio ir tokios aukštos kokybės Sibiro pušies rąstai , atgabenti iš Baltarusijos,  iš Gomelio apylinkių. Namo stogo danga – skiedrinė. Jo langai, grindys, lubos - mediniai. Name įrengti: vietinis centrinis šildymas kietu kuru, vandentiekis iš giluminio gręžinio, nuotekų valymo įrenginys. Įvesta trifazė elektros linija.
Sodyba yra ant kalvos. Iš kiemo atsiveria kalvų ir miškų peizažas. Energetiškai stipri vieta. Ją supa Laukesos miškas. Iki Balto ežero - 300 m, iki Laukesos - 650m. Link Balto ežero pakrantės veda servitutinis takas palei upelio pakrantę. Statomas pantoninis lieptas. Šalia sodybos yra Balto ežero pažintinis takas ir skulptūrų parkas.
Atstumas iki: Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos – apie 2,5km, prekybos centro „IKI“- apie 3 km, iki Vilniaus – 150km, Kauno – 170km, Panevėžio – 140km.
Ši sodyba kviečia laisvės pojūčiui, ramiam gyvenimui, sielos atgavai.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt