Sodyba Karalinavos k. Molėtų r.

Sodyba Karalinavos k. Molėtų r.
Kaina:
30 000 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Molėtų

Tipas:
Sodybos

Pušynų ir kalvų apsuptyje, Alantos seniūnijoje, Karalinavos kaime,  parduodama rekonstruojama sodyba. Atstumai:  nuo Vilniaus apie 72 km, nuo Molėtų apie 10 km ir nuo Alantos miestelio – 5 km. Iki pat sodybos asfaltuotas privažiavimas.  Artimiausiame Alantos miestelyje yra parduotuvės, medicinos punktas, bažnyčia. Gretimame Naujasodžio kaime yra muziejus ir Naujasodžio dvaras. 
Namas buvo pastatytas 1940 m. Pernai metais buvo atlikta pilna namo sienų rekonstrukcija: pakeisti netinkami rąstai, sutvirtintos sienos. Restauruoti akmeniniai namo pamatai. Iš išorės apkalta medinėmis lauko apdailos lentelėmis. Pakeistas ir apšiltintas namo stogas. Pastatytas naujas kaminas. Namo viduje yra išskirtos dvi didelės erdvės.
Sodybai priklauso svirnas, pirtis, didelis tvenkinys, šulinys ir 1,01 ha kitos (vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijų) paskirties žemės sklypas. Sodybos kiemas apsuptas kalvelių ir gražaus miško. Šalia namo auga ąžuolai.
Vieta tinka mėgstantiems atostogauti, puoselėti sodybas, džiaugtis ir gėrėtis gamta, domėtis istorija ir t.t. Tiesiog pirkite ir pasinerkite į naujų įspūdžių ir atradimų pasaulį.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt