Sodyba Asmalų k. Utenos r.

Sodyba Asmalų k. Utenos r.
Kaina:
65 000 EUR

Vietovė:
Šalia ežero ar upės

Rajonas:
Utenos

Tipas:
Sodybos

Utenos rajone, kalvotose apylinkėse parduodama sodyba su 20,78 ha žemės ir 2,25 ha įžuvintu tvenkiniu. Sodyba – vienkiemis yra Asmalų kaime,  įsikūrusiame 4 km atstumu nuo Kuktiškių miestelio, kuriame yra artimiausia parduotuvė, pagrindinė mokykla, paštas ir biblioteka. Atstumai: nuo Utenos miesto centro apie 11,4 km ir nuo Vilniaus miesto centro apie 93,6 km.
Parduodamas šis turtas: rąstinis gyvenamasis namas, daržinė, tvartas, garažas, pirtis, šulinys, 0,55 ha gyvenamųjų teritorijų (mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos) žemės sklypas, 19,98 ha žemės ūkio paskirties sklypas ir 2,25 ha sklypas su tvenkiniu. Žemės ūkio paskirties sklypą sudaro šie plotai: 7,6 ha ariama žemė; 0,10 sodai; 1,5 ha pievos ir ganyklos; 10,3 ha miškas.
Gyvenamojo namo bendrasis plotas yra 67,83 kv. m, kurį sudaro virtuvė – svetainė, miegamasis kambarys, koridorius ir prieškambaris. Po namu yra rūsys. Sodybos kieme galima pasijausti kaip kalvotoje Šveicarijoje. Aplink sodyba yra miškingos teritorijos. Parduodamas miškas pagrinde lapuotis -  dominuoja baltalksniai ir beržai. Už apytiksliai 2 km nuo sodybos telkšo Pelakio ežeras ir Suolelių tvenkinys. Ši sodyba puikiai tiks žvejams, medžiotojams ar norintiems pailsėti privačioje, kalvotoje, miškingoje vietovėje.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt