Namas Želvos mstl. Ukmergės r.

Namas Želvos mstl. Ukmergės r.
Kaina:
15 500 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Ukmergės

Tipas:
Namai

Pailsėti gamtos prieglobstyje, Jus kviečia parduodamas namas Želvos miestelio pakraštyje, Bikonių k, Ukmergės r. sav.  Šioje vietoje pajusite tvyrančią ramybę ir jaukumą, nors ir namas netoli kelio Giedraičiai - Želva. Sodybai priklauso 1987 m statybos rąstinis namas, ūkinis pastatas ir 0,21 ha žemės sklypas.
Namas vieno aukšto su mansarda. Paskirtis – gyvenamoji. Iš išorės apkaltas medinėmis lentelėmis, kurias reikėtų tik persidažyti, ir namas įgaus visai kitą vaizdą. Bendras plotas 71,37 kv. m. Esant poreikiui, namo plotą galima pasididinti įsirengiant mansardą. Name yra trys kambariai, virtuvė ir dvi verandos. Vidus nebaigtas įrengti, tad tai puiki galimybė įsirengti pagal save.  Pakeisti  plastikiniai langai. Yra elektra.  Įvestas vandentiekis. Tereikia šiek tiek fantazijos, lėšų ir noro ir namas džiugins tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek poilsiavimui.
Namų valdos paskirties sklypas erdvus, prižiūrimas. Jame yra 1987 m statybos mūrinis ūkinis pastatas. Sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus. Sodybos ribą nuo kaimo skiria įspūdinga medžių alėja, priduodanti sodybai privatumo. Iš kitos namo pusės gyvena puikūs, draugiški kaimynai.
Parduodamas namas idealiai tinka pabėgti nuo miesto šurmulio. Nuo sostinės jis nutolęs tik apie 55 km atstumu, o pasiekti jį automobiliu, asfaltuotu keliu iš Vilniaus užtrunka mažiau nei valandą. Valanda laiko ir miesto šurmulį pakeičia ramybė, medžių ošimas, miškų ir ežerų apsuptis, grynas oras. Želvos miestelyje yra parduotuvės, bažnyčia, paštas, Želvos gimnazija.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt