Namas Varkališkių k. Ukmergės r.

Namas Varkališkių k. Ukmergės r.
Kaina:
71 000 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Ukmergės

Tipas:
Namai

Parduodamas rąstinis namas Varkališkių k, Ukmergės r. Neabejotinai šio namo vienas didžiausių privalumų itin patogi ir išskirtinė vieta, šalia Ukmergės miesto. Namo gyventojai galės mėgautis šalia esančio miško vaizdais pro namo langus. Išsiilgusiems miesto šurmulio, Ukmergės centrą automobiliu galima pasiekti vos per keletą minučių.
Namas 2013 m statybos, funkcionaliai suplanuotas, šviesus ir jaukus. Bendras plotas 90 kv. m. Pirmajame aukšte įrengta svetainė kartu su virtuve ir valgomuoju, bei vonios kambarys. Antrajame aukšte įrengti 3 miegamieji kambariai, drabužinė. Paliekama dalis baldų, įmontuota buitinė technika ir virtuvės baldai. Prie svetainėje esančio židinio galėsite leisti jaukius ir šiltus vakarus su šeima. Namo įrengimui naudotos tik kokybiškos medžiagos. Sudėti mediniai langai su stiklo paketais, stogas apšiltintas. Įrengtas IR šildymas (infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės) leis jaustis komfortiškai ir turėsite nedideles sąnaudas. Yra šulinys. Vanduo į namą tiekiamas giluminio siurblio pagalba, o šildomas boileriu. Vietinė kanalizacija. Yra projektas lauko terasai pasidaryti.
Namui priklauso 0,05 ha žemės sklypas (mėgėjų sodo žemės sklypo paskirties). Sklypo teritorija sutvarkyta, apsodinta žalia veja. Šalia brandūs miškai, tad grynas oras garantuotas. Aplink saugi ir rami kaimynystė.
Racionalaus išplanavimo, skoningai ir šiuolaikiškai įrengtas namas, užtikrins Jūsų privatumą ir kokybišką gyvenimą bei poilsį. 

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt