Namas Taikos g. Anykščių m.

Namas Taikos g. Anykščių m.
Kaina:
77 800 EUR

Vietovė:
Miestai

Rajonas:
Anykščių

Tipas:
Namai

Prestižinėje Taikos g., Anykščiuose,  arti pušynų parduodamas medinis gyvenamasis namas. Namas rąstinis, apkaltas medžio dailylentėmis. Visai nesenai atliktas kapitalinis namo vidaus remontas.  Namui priklauso beveik 6 a gyvenamosios paskirties žemės sklypas, ūkinis pastatas, inžineriniai tinklai, šulinys, sūpuoklės ir šiltnamis.
Naudingas namo plotas 107 kv. m. Pirmajame namo aukšte įrengtas erdvus virtuvės ir svetainės kambarys, didelis miegamasis, vonios ir tualeto kambarys, koridorius ir holas. Yra galimybė antrajame aukšte įrengti daugiau gyvenamųjų kambarių. Name įrengtas vietinis centrinis kūrenimas kietu kuru. Grindinis šildymas. Įvestos visos miesto komunikacijos. Pakeista grindų danga, langai, lubos ir t.t. Vonios kambarys išklijuotas šiuolaikiškomis švelnaus lengvai rusvo tono plytelėmis.  Kambariai jaukūs ir skoningai įrengti.
Namo kiemas lygus. Visa kiemo teritorija aptverta. Gražiai prižiūrėta veja. Namas yra netoli Anykščių miesto centro. Atstumas iki pušyno apie 150 m. Iki Anykščių šilelio teks paėjėti apie 400 m. Ten pat galima rasti ir Šventosios upės taką, skirtą pasivaikščiojimams ir šeimos pramogoms.
Šiame name iškart galima gyventi ar poilsiauti. Itin patraukli ir jauki vieta net išrankiausiam pirkėjui.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt