Namas Šileikėnų k. Molėtų r.

Namas Šileikėnų k. Molėtų r.
Kaina:
107 000 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Molėtų

Tipas:
Namai

Molėtų rajone, Šileikėnų kaime parduodamas 2010 m. statybos blokinis namas su 4,2188 ha priklausančios žemės. Namas pastatytas iš Arko silikatinių blokelių, apšiltintas akmens vata 15 cm iš lauko ir 5 cm iš vidaus. Iš išorės namas apdailintas itin vertinama Sibiro egle.
Parduodamas šis turtas: gyvenamasis namas, trijų vietų garažas su įrankine, lauko virtuvė, daržinė, kiemo rūsys, pirtis, pavėsinė, šulinys, 0,9359 ha namų valdos žemės sklypas, 2,0029 ha ir 1,2800 ha žemės ūkio paskirties sklypai. Visi pastatai yra įregistruoti. Gyvenamojo namo bendras plotas yra 204,39 kv. m., kurį sudaro pirmas aukštas ir mansarda. Pirmame aukšte yra svetainė, virtuvė, darbo kambarys, koridorius, vonios kambarys ir tambūras. Antrame aukšte yra du įrengti miegamieji kambariai, du neįrengti kambariai ir koridorius. Namas apšildomas dviem būdais arba kietu kūru arba pasitelkiant infraraudonųjų spindulių pagalba. Svetainėje yra įrengtas norvegiškas Jotul židinys, virtuvėje yra krosnis su plyta. Antrame aukšte yra Jotul krosnelė. Įrengta infraraudonųjų spindulių šildymo sistema su pakabinamomis plokštėmis. Įvestas vandentiekis ir kanalizacija. Yra įvesta skaitmeninė televizija.
Kiemas aptvertas medine tvora, gražiai sutvarkytas – užsėtas veja, apsodintas dekoratyviniais augalais. Dalyje kiemo auga sodas su vyšniomis, slyvomis, avietėmis, serbentais ir kitais vaiskrūmiais. Dalis žemės sklypų teritorijos yra apsodinta jaunu mišku. Yra iškasti 5a, 6a ir 22a tvenkiniai. Tvenkiniai įžuvinti linais, amūrais, karosais ir lydekomis. Iš kiemo atsiveria įspūdingas kalvotų laukų peizažas.
Atstumai: Nuo Molėtų miesto centro apie 11,3 km, nuo Utenos miesto centro apie 27,7 km ir nuo Vilniaus miesto centro apie 77,3 km. Gyvenvietėje yra autobusų stotelė, yra (specialus) autobusas pradinukams ir autobusas kursuojantis į Molėtus. Netoli nuo parduodamo namo kaimynai augina įvairius gyvulius, galima įsigyti šviežio pieno, jautienos ir ėrienos. Iki artimiausio Virintų ežero apie 1,5 km. Tai puikus namas itin vaizdingoje vietovėje!
 

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt