Namas Šaltupio g. Anykščių m.

Namas Šaltupio g. Anykščių m.
Kaina:
69 000 EUR

Vietovė:
Miestai

Rajonas:
Anykščių

Tipas:
Namai

Parduodamas komercinei veiklai ir gyvenimui tinkamas mūrinis gyvenamasis namas Šaltupio g. Anykščių mieste. Namo paskirtis- gyvenamoji (vieno buto pastatai). Name žiemą šilta, o vasarą vėsu. Neseniai suremontuotas stogas- pakeista stogo danga. Dvejopas centrinis šildymas- kietu kuru ir dujomis. Sandari namo konstrukcija, todėl šildymo kaštai maži. Įvesti miesto vandentiekis ir kanalizacija.
 Pirmas namo aukštas įrengtas šiuolaikiškai, kokybiškomis medžiagomis. Name yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, du vonios kambariai. Svetainėje ir virtuvėje įrengtas grindinis šildymas. Nauji virtuvės baldai ir buitinė technika. Po namu yra garažas.
 Namui priklauso 13 arų kitos (vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos) paskirties žemės sklypas. Prie namo erdvus kiemas, sodas su vaismedžiais. Pakanka vietos vaikų žaidimams ar daržui. Yra ūkinis pastatas su pirtimi ir garažu.
 Rami kaimynystė ir gamtos prieglobstis užtikrins privatumą, kokybišką gyvenimą, bei poilsį. Jeigu ieškote pilnai įrengto būsto ir sutvarkyto gerbūvio- šis pasiūlymas Jums!

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt