Namas Leliūnų mstl. Utenos r.

Namas Leliūnų mstl. Utenos r.
Kaina:
148 000 EUR

Vietovė:
Gyvenvietės

Rajonas:
Utenos

Tipas:
Namai

Kalvų ir klonių apsuptyje, Leliūnų miestelio priemiestyje, Utenos rajone parduodamas tvarkingas mūrinis namas. Leliūnų miestelyje yra mokykla, parduotuvė, muziejus, bažnyčia, medicinos punktas ir kt. Labai patogus susisiekimas su Utenos, Ukmergės, Kauno miestais.
Namas pastatytas 1992 m. Nesenai atliktas kapitalinis namo remontas. Pakeista stogo danga, įdėti plastikiniai langai. Prabangiai ir tvarkingai įrengtas namo vidus. Sudėtos medžio parketo grindys ir medžio masyvo vidaus durys. Sienos ir lubos išlygintos tinku, ir išdažytos.  Pakeista visa elektros instaliacija ir sanitariniai mazgai.  Virtuvės, dušo ir tualeto kambarių sienos skoningai išklijuotos plytelėmis. Šarvo lauko durys. Bendras namo plotas 177 kv.m, naudingas namo plotas 115 kv.m.  Pirmajame namo aukšte yra didelė svetainė, virtuvė, laiptinė, dušo ir tualeto kambarys. Antrajame namo aukšte yra 3 miegamieji kambariai.  Namas erdvus, šviesus ir dvelkiantis jaukiu klasikiniu stiliumi. Po visu namu - rūsio patalpos. Rūsyje yra skalbykla, katilinė ir patalpos pasidėjimui.
Įrengtas geoterminis šildymas. Įvesti miestelio vandentiekio ir kanalizacijos tinklai. Trifazis elektros įvadas.
Namui priklauso 0,41 ha kitos (mažaaukščių gyvenamųjų statybos) paskirties žemės sklypas. Yra didelis ūkio pastatas, kuriame įrengta pirtis, priepirtis, garažas it kt. Namo kiemas išlotas betoninėmis trinkelėmis. Visa namo teritorija aptverta tvora. Priklauso sodas ir papildomas 0,19 ha kitos (žemės ūkio) paskirties sklypas.
Galimas keitimas į butą Vilniuje. Domina įvairūs keitimo variantai.
Šis namas patrauklus pirkėjams mėgstantiems erdvę, sveiką ir saugią aplinką, bei vertinantiems individualumą ir tvarką.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt