Namas Kanapelkos k. Molėtų r.

Namas Kanapelkos k. Molėtų r.
Kaina:
85 000 EUR

Vietovė:
Priemiesčiai

Rajonas:
Molėtų

Tipas:
Namai

Strategiškai patogioje vietoje, Molėtų priemiestyje parduodamas tvarkingas, mūrinis gyvenamasis namas. Namas yra gyvenamosios (vieno buto pastatų) paskirties. Bendras namo plotas 228, 69 kv. m. Namas iš išorės pusės  apšiltintas ir apkaltas lauko dailylentėmis. Stogas perdengtas suomiška plienine Ruukki stogo danga.
Pirmajame namo aukšte yra 3 kambariai, virtuvė, holas, koridorius, dušo ir tualeto kambarys. Pirmojo aukšto kambarių plotai: 15,64 kv. m, 21,04 kv. m, 18,29 kv. m. Virtuvės plotas 12,52 kv. m. Svetainėje pastatytas gražus židinys. Šalia svetainės įrengta jauki lauko terasa, kurioje malonu gerti arbatą, šnekučiuotis su svečiais ar artimais žmonėmis, ar tiesiog skaniai pavalgyti.
Namo mansardoje įrengti du gyvenamieji kambariai. Šalia vieno kambario yra balkonas, pro kurį atsiveria erdvinis gražių apylinkių peizažas. Mansardos kambarių plotai: 18,36 kv. m ir 9,52 kv. m. Mansardoje įrengti vonios ir tualeto kambariai.
Namas viduje gražiai sutvarkytas: išlygintos lubos, sudėti kokybiški mediniai langai, tvarkingos sienos ir grindys, tvarkinga elektros instaliacija.
Namo rūsyje yra įrengta pirtis, priepirtis, jauki užsiėmimų salė, malkinė ir katilinė. Namo apkūrenimas vietinis centrinis. Kuro rūšis – kietas kuras. Mažos šildymo išlaidos. Name įvesti miesto vandentiekis ir kanalizacija.
Namui priklauso 0,21 ha kitos paskirties sklypas, kurio naudojimo pobūdis mažaaukščių gyvenamųjų namų statybai. Sklypas gražiai prižiūrėtas ir skoningai apželdintas daugiamečiais dekoratyviniais lauko augalais. Visa teritorija aptverta. Įvažiuojama pro automatiškai atsidarančius vartus.
Prie namo yra mūrinis ūkinis pastatas. Šiame pastate yra 2 garažai, 2 malkinė, lauko virtuvė ir 2 ūkinės patalpos.
Asfaltuotas privažiavimas. Atstumas iki artimiausio Pastovio ežero apie 500 m. Poros kilometrų spinduliu telkšo didžiuliai Siesarties, Luokesos, Kirneilio ežerai.  Arti miškai. Iki didžiausio ir mėgstamiausio Maximos prekybos centro – 680 m.
Šis namas tinka šeimai, ieškančiai labai patogios ir gražios vietos gyvenimui. Tai gali būti vasaros rezidencija. Taip pat tokį namą galima panaudoti verslo tikslams: svečių namams, nuomai ir t.t. 

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt