Namas Gedimino g. Anykščių m.

Namas Gedimino g. Anykščių m.
Kaina:
108 000 EUR

Vietovė:
Miestai

Rajonas:
Anykščių

Tipas:
Namai

Ypatingai gražioje ir jaukioje vietoje Gedimino g., Anykščių mieste parduodamas suremontuotas gyvenamasis namas. Kartu su namu yra parduodami: 0,0979 ha namų valdos sklypas, pirtis, sodas, šiltnamis ir kiti ūkinės paskirties pastatai. 
Parduodamo namo plotas 111,91 kv. m. Pirmajame namo aukšte yra 3 kambariai, virtuvė, holas, laiptinė,  bendras vonios ir tualeto kambarys, koridorius ir veranda. Namo pastogėje yra dar 2 kambariai. Namas gražiai suremontuotas: pakeistas namo stogas, pervedžioti elektros laidai, atnaujinti komunikacijų vamzdynai, išlygintos sienos ir lubos, pakeisti langai ir durys, įvesta vietinė centralizuota šildymo sistema.  Name gera būti, labai jauku ir šilta. Pro langus atsiveria gražūs miesto peizažai. 
Namo kieme yra labai gera, nauja pirtis. Pirtyje yra priepirtis, pirties patalpa, dušo ir tualeto kambarys, persirengimo kambarys ir jaukus gyvenamasis kambarys antrajame pirties aukšte. 
Namo kiemas lygus ir tvarkingas. Iš vienos pusės namo supa jaukus sodas, iš kitos pusės tvarkingas įvažiavimas į kiemą. Galiniame kieme išsidėstę kiti ūkiniai priestatai. 
Vos išėjus į gatvę atsiveria įspūdinga, erdvinė Anykščių miesto panorama.
Šis namas labai tinkamas norintiems iškart įsikurti tvarkingame name ir gyventi, apgyvendinimo verslui, projektų vykdymui ir poilsiui nuostabaus grožio mieste. 


< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt