Namas Dariaus ir Girėno g. Rokiškio m.

Namas Dariaus ir Girėno g. Rokiškio m.
Kaina:
62 000 EUR

Vietovė:
Miestai

Rajonas:
Rokiškio

Tipas:
Namai

Jaukioje vietoje, Dariaus ir Girėno g., Rokiškio mieste parduodamas mūrinis gyvenamasis namas su sklypu. Namas pastatytas 1977 metais. Jo bendras plotas yra 120.49 kv. m. Dauguma pastato langų - plastikiniai. Name yra vietinis centrinis šildymas, vietinis vandentiekis, bei paruošta galimybė jungtis prie centralizuotų vandentiekio tinklų, prisijungta prie centralizuoto nuotėkų šalinimo. Name yra 3 kambariai, virtuvė, laiptinė, tualetas ir vonia. Žemės sklypo plotas 0.1189 ha, žemės ūkio naudmenų – 0.0765 ha, atlikti kadastriniai matavimai. Reljefas lygus su įkalne į gatvę. Kieme yra šulinys, bei su namu sujungtas  20 kv. m. ploto šildomas garažas. Čia pat puoselėjamas sodas. Už namo, vidiniame kieme, puiki galimybė užsiimti miela veikla – daržininkyste, sodininkyste ar įsirengti poilsio zoną.
Nuo parduodamo namo iki miesto Nepriklausomybės aikštės 600m., iki Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 670m., Iki PSPC ir ligoninės 250m.
Parduodamas namas yra tolėliau nuo gatvės, tai suteikia  daugiau ramybės, bei nuosavo kiemo jaukumą.  Čia galite kurti ir puoselėti sau ir artimiesiems saugią aplinką ir džiugius, šiltus namus.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt