Namas Baisogalos mstl. Radviliškio r.

Namas Baisogalos mstl. Radviliškio r.
Kaina:
55 000 EUR

Vietovė:
Gyvenvietės

Rajonas:
Radviliškio

Tipas:
Namai

Parduodamas tvarkingas namas Baisogaloje, Radviliškio rajone. Namas dviejų aukštų, plytinis, 1986 m statybos. Pirmajame aukšte yra 2 kambariai, virtuvė, didelis koridorius, tualeto kambarys. Antrajame aukšte – 2 kambariai, didelis įstiklintas balkonas, dušo-tualeto kambarys, koridorius. Bendras namo plotas 194,49 kv.m. Visi kambariai tvarkingi, jaukūs ir šviesūs. Po visu namu didelis rūsys, kuriame yra vonios kambarys, garažas, sandėliavimo patalpos, katilinė. Name įvestas miesto vandentiekis ir kanalizacija. Namas apšildomas kietu kuru, taip pat yra atvestas miesto šildymas. Pastatytas naujas universalus kieto kuro katilas. Sudėti plastikiniai langai, stogas apskardintas. 
Namui priklauso 52,48 arų namų valdos sklypas. Yra didelis mūrinis ūkinis pastatas, kuriame įrengta lauko viralinė, tvartas, garažas. Yra stiklinis šiltnamis, pavėsinė. Namui priklausančiame sklype yra brandžių medžių sodas, daržas, prižiūrėta pieva. Kiemas asfaltuotas ir labai erdvus. Patogus įvažiavimas. Sklypas kampinis. Šalia namo yra Baisogalos dvaras ir tvenkinys su vandenlenčių parku.
Šis pirkinys – puikus pasirinkimas ieškantiems ramybės, poilsio ir norintiems apsigyventi iškart įrengtame name. Puiki vieta ūkininkauti.


< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt