Namas Ąžuolijos g. Šiaulių m.

Namas Ąžuolijos g. Šiaulių m.
Kaina:
116 000 EUR

Vietovė:
Miestai

Rajonas:
Šiaulių

Tipas:
Namai

Parduodamas tvarkingas, jaukus, nestandartinio išplanavimo namas Medelyne, Šiaulių mieste. Namas mūrinis, 1994 m statybos.
Cokoliniame namo aukšte įrengta svetainė su židiniu, pirtis, baseinas, dušo kabina, skalbykla, katilinė, siurblinė, tualeto kambarys. Cokoliniame aukšte yra erdvus garažas, kuriame telpa du automobiliai. Garažo vartai automatiniai.
Pirmajame aukšte yra platus koridorius, du kambariai, didelis holas su židiniu ir balkonu, yra atskiri vonios, tualeto kambariai, rūbinė, virtuvė su balkonu. Pirmajame aukšte erdvės pojūtį sukuria aukštos lubos.
Antrajame aukšte įrengti trys kambariai su balkonais ir tamsiaisiais palėpiniais kambariais, yra tualeto kambarys. Bendras namo plotas 375 kv.m. Po visu namu yra rūsiai, juose grindys ir sienos išklotos plytelėmis.
Namas apšildomas dujomis, židiniais. Visame name išvedžioti radiatoriai. Apšiltintas keramzitu, fasadinė namo dalis – putų polistirolu. Name įvesta miesto kanalizacija, vietinis vandentiekis (hidroforas), sudėti vandens filtrai. Iki sklypo atvestas miesto vandentiekis.
Namui priklauso 6 arų namų valdos sklypas. Vidiniame kieme yra brandžių vaismedžių sodas. Kieme yra aptvertas voljeras. Namo gerbūvis pilnai sutvarkytas: sklypas aptvertas tvora, įrengti vartai, trinkelėmis iškloti takeliai, asfaltuotas privažiavimas iki pat namo. Parduodamas namas ypatingai ramioje vietoje. Gera, rami vieta gyventi. Parduodamas su baldais. Galima iš karto kraustytis ir gyventi.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt