Namas Alksniškio k. Molėtų r.

Namas Alksniškio k. Molėtų r.
Kaina:
38 750 EUR

Vietovė:
Priemiesčiai

Rajonas:
Molėtų

Tipas:
Namai

Pušynų ir ežerų apsuptyje, Alksniškio k., Molėtų r. parduodamas naujai statomas namas. Gyvenamojo namo plotas 140 kv. m, o garažo ir malkinės 105 kv. m. Namas vienaaukštis. Namo baigtumas 30%: yra išlieti gyvenamojo namo pamatai, pastatytos visos medžio karkaso namui reikalingos medinės konstrukcijos, privestas vandentiekis (iš artezinio grąžinio) ir elektros įvadas. Šiuo metu namo konstrukcijos apdengtos difuzine plėvele.
 
Pagal projektą vienoje namo dalyje yra svetainė sujungta su valgomuoju ir virtuve, kurioje turėtų susiformuoti didelė laisva erdvė jaukiai komunikacijai. Taip pat 3 atskiri miegamieji kambariai, iš kurių vienas su tik tam kambariui priklausančiomis komunikacijomis ir drabužine. Tik įėjus į namą - tvarkingas ir erdvus holas. Kitoje namo dalyje yra tvarkingai ir funkcionaliai išdėstyta ūkinė pastato dalis – skalbykla, garažas dviems automobiliams, katilinė, malkinė ir pagalbinė patalpa. Suplauota fantastiška terasa su puikiu vaizdu į pušyną.
 
Namui priklauo taisyklingos, beveik kvadrato formos, 22 arų namų valdos sklypas. Sklypo paviršius lygus ir tvarkingas. Sklype auga jaunos pušys.
 
Namas yra naujai sufomuotame gyvenamajame kvartale. Šis kvartalas patrauklus tuo, kad suformuotas mažas namų valdų skaičius, tad labai sveikai išbalansuota gyvenamoji erdvė. Visą šį gyvenamųjų namų kvartalą supa jaukus pušynas. Šis kvartalas lengvai pasiekiamas asfaltuotu keliu tiek nuo Vilniaus, tiek nuo Molėtų. Nuo Vilniaus galima važiuoti tiek Molėtų, tiek Giedraičių plentu. Atstumas nuo Vilniaus 65 km, o nuo Molėtų 4 km. Atstumas iki Kanapinio ežero 500 m, o iki Luokesos ežero apie 1 km.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt