51,7378 ha sklypas Vaiskūnų k. Zarasų r.

51,7378 ha sklypas Vaiskūnų k. Zarasų r.
Kaina:
145 000 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Zarasų

Tipas:
Sklypai

Parduodamas 51.7378 ha rekreacinis žemės sklypas esantis: Vaiskūnų km. Dusetų sen. Zarasų raj. sav. Masyvas sutvarkytas ( išvalytas nuo krūmų, medžių ir kelmų ), paruoštas jaunojo ūkininko įsikūrimui, ekologinei žemės ūkio veiklai ar vystyti kaimo turizmo veiklą. Žemės naudingumo balas – 33.4
Masyve išliko dviejų sodybviečių pamatai, tad yra galimybė statytis sodybą.
Sklypo kraštai ribojasi su miškais, šalia geomorfologinis draustinis. Sklype yra vieta savo nuosavo žvyro ir smėlio karjerui, kurį galėsite naudoti savo reikmėms (statyboms, maudykloms, keliams ir t.t.) Yra daug didelių akmenų kuriuos galėsite panaudoti. .Priklauso 150 arų brandaus juodalksnių miško ir 30 arų beržyno. Aplink sodybvietę yra 5 natūralūs tvenkiniai ir vienas 320 aru natūralus tvenkinys (reikės ekskavatoriaus), kuriame galėsite auginti žuvį (lynus, šamus ir..). Aplinka  be chemizuotų ūkių, aplinkui miškai, upės, ežerai ir natūralios pievos.
Šiuo metu asfaltuojami pagrindiniai keliai (Alaušai-Dusetos) ir (Užpaliai - Dusetos) .Už 10 km rasite istorinį Dusetų miestelį kuris įsikūręs ant Sartų ežero kranto.
Jei jus mylite gamtą ,mėgstate ramybę, norite privatumo, svajojate apie savo ekologinį kaimą ir norite pradėti gyventi kuriant kažką nuostabaus,vadinasi šitas 51.7378 ha žemės plotas skirtas Jums.
 Mes pažadame Jums padėti pirmuosius metus:
  1. Darbo jėgos suorganizavimui
  2. Reikalingos žemės ūkio, spec. technikos suorganizavimu
  3. Visą reikalingą ES jauno ūkininko įsikūrimo informaciją
  4. ”EKOagros”ekologinio ūkininkavimo įvedimu į ūkį. 
  5. Nuosava kelia iki Jūsų sodybos įsipareigojame nužvyruoti.
Susikurkite savo pelningą Ekologinį ūkį - kaimą !

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt