5 k. butas Dusetų mstl. Zarasų r.

5 k. butas Dusetų mstl. Zarasų r.
Kaina:
11 000 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Zarasų

Tipas:
4 ir daugiau kambarių butai

Prie Sartų ežero, Dusetų miestelyje, Zarasų rajone, parduodami trys butai vienas šalia kito. Butai yra 1940 m statybos, rąstinio namo pirmajame aukšte. Paskirtis - gyvenamoji (butų). Butus galima sujungti į vieną bendrą erdvų butą. Parduodami tik visi kartu.
I butas. 1 kambario butas. Bendras plotas 23,56 kv. m. Kambarys 14,34 kv. m. Virtuvė 7,64 kv. m. Padarytas kapitalinis remontas. Sienos apšildytos, sudėti plastikiniai langai, naujos durys, grindys. Butas šildomas kietu kuru (nauja židinio kapsulė). Butas šiltas ir labai jaukus.
II butas. 2 kambarių butas. Bendras plotas 33,60 kv. m. Kambarių plotai 8,70 kv. m ir 18,14 kv. m. Virtuvė 6,76 kv. m. Kūrenimas kietu kuru.
III butas. 2 kambarių butas. Bendras plotas 37,68 kv. m. Kambarių plotai 15,14 kv. m ir 9,56 kv. m. Virtuvė 8,53 kv. m. Kūrenimas kietu kuru. Yra rūsys.
Virš visų butų neįrengta palėpė, tad norint galima ir ten įrengti kambarius. Namo kieme yra ūkinis pastatas, kuriame yra butams priklausantys trys sandėliukai ir lauko tualetai. Šalia namo šulinys. Taip pat prie namo yra keli arai iš valstybės nuomojamos žemės (metams mokestis 18 Eur). Čia galėsite pasisodinti daržovių ar įsirengti poilsio zoną. Kaimynystė draugiška, todėl galima sutarti dėl namo gražinimo, ir komunikacijų  įsirengimo.
Tai nedidelė investicija, ir pasikeitus poreikiams, galima butus išnuomoti ar lengvai parduoti.
Dusetos - puiki vieta tiek pailsėti, tiek ir nuolat gyventi. Netoliese Sartų ežeras su išpuoselėta pakrante, upė Šventoji bei daugybė kitų vandens telkinių ir lankytinų objektų. Miestelyje veikia gimnazija, meno mokykla, paštas, žirgynas, Sartų regioninio parko direkcija ir lankytojų centras, keletas parduotuvių.


< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt