2 k. butas Veprių k. Ukmergės r.

2 k. butas Veprių k. Ukmergės r.
Kaina:
23 500 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Ukmergės

Tipas:
2 kambarių butai

Puikus butas šalia Veprių ežero – ir gyvenimui, ir poilsiui, ir investicijai.
Parduodamas butas yra Pergalės g, Veprių mstl, Ukmergės r. Namas mūrinis, dviejų aukštų, pakeistas stogas. Butas dviejų kambarių, 66,5 kv. m bendro ploto. Kambariai jaukūs, šviesūs. Pro buto langus matosi Veprių ežero panorama. Bute 2018 m atliktas kapitalinis remontas. Įrengti nauji santechnikos vamzdynai bei elektros instaliacija. Atliktas pilnas vidaus apdailos remontas. Butas pilnai įrengtas, parduodamas su baldais ir buitine technika. Miesto vandentiekis ir kanalizacija. Vanduo šildomas elektriniu boileriu. Butas ruoštas vasaros atostogų praleidimui, todėl čia norint nuolat gyventi reikėtų tik pasirinkti jums tinkamą šildymo būdą. Namas toliau nuo kelio, tad pasimėgauti gamtos ramybe ir vaizdu į ežerą galite bet kada panorėję išeidami į kiemą ar tiesiog pro langus.
Kartu su šiuo butu parduodamos ir kitos paskirties patalpos, esančios tiesiai po parduodamu butu. Patalpų bendras plotas 94,99 kv. m. Patalpoms reikalingas remontas. Nauji langai tik pakeisti. Yra du įėjimai, vienas iš bendro vidinio koridoriaus, kitas –atskiras iš lauko. Tad norint erdvaus būsto, yra galimybė du aukštus sujungti į vieną butą arba turėti du atskirus butus su atskirai įėjimais.
Butams priklauso šalia namo esantis sklypas, kuriame galėsite įsirengti pavėsinę. Taip pat yra lauko rūsys.
Vepriai – miestelis Ukmergės rajono pietvakariuose, netoli kelio Ukmergė – Jonava. Atstumas iki Ukmergės miesto 15 km, iki Kauno – 55 km, iki Vilniaus 70 km. Dėl išraiškingo vietovaizdžio, istorijos, kultūros ir gamtos paminklų gausos turizmo atžvilgiu Vepriai yra viena perspektyviausių Ukmergės rajono vietovių! Miestelyje yra medicinos centras, parduotuvės, mokykla, bažnyčia, ES lėšomis sutvarkytas paplūdimys.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt