2 k. butas Ūtos k. Molėtų r.

2 k. butas Ūtos k. Molėtų r.
Kaina:
14 500 EUR

Vietovė:
Kaimai

Rajonas:
Molėtų

Tipas:
2 kambarių butai

Ūtos kaime parduodamas dviejų kambarių butas mūriniame name su 4a žemės sklypu. Ūta kaimas įsikūręs šalia krašto kelio Molėtai-Pabradė. Kaimelyje yra parduotuvė ir autobusų stotelė.
Parduodamas šis turtas: 2 kambarių butas, ½ dalis mūrinio ūkinio pastato, ¼ dalis kito mūrinio ūkinio pastato ir 4/18 dalis gyvenamųjų teritorijų žemės sklypo. Bendrasis buto plotas yra 42,44 kv. m, kurį sudaro du kambariai (16,07 kv. m;  9,95 kv. m), virtuvė, vonios kambarys, koridorius ir prieškambaris. Butas yra pirmajame aukšte ir turi atskirą įėjimą iš lauko. Bute naujai išvedžiota elektros instaliacija. Naujai išbetonuotos grindys. Virtuvėje ir svetainėje išlygintos lubos, naujai perdažytos sienos. Vonios kambaryje naujai atvesta kanalizacija, pakeistas vamzdynas, sienos naujai išklotos plytelėmis. Plastikiniai langai. Butas apkūrenamas krosnimi.
Kieme auga vaismedžiai, yra vietos norintiems užsiimti daržininkyste. Apie 2 km atstumu nuo parduodamo buto vietos telkšo ežeras Išnarai. Atstumai: iki Molėtų miesto centro apie 18 km, iki Pabradės miesto centro apie 23,2 km ir iki Vilniaus miesto centro apie 62 km.
Tai puikus variantas ieškantiems alternatyvos pabrangusiems Molėtų miesto butams!

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt