0.1147 ha sklypas Taikos g. Ignalinos m.

0.1147 ha sklypas Taikos g. Ignalinos m.
Kaina:
19 500 EUR

Vietovė:
Miestai

Rajonas:
Ignalinos

Tipas:
Sklypai

Ignalinos m., Taikos g. parduodamas 0,1147 ha namų valdos sklypas. Paskirtis - individualiems namams, statiniams statyti ir eksploatuoti . Taikos g., Ignalinos mieste. Šalia sklypo praeina miesto vandentiekio, kanalizacijos tinklai. Elektros tinklas jau yra sklypo ribose. Pagrindinių inžinerinių tinklų įvedimas į namus - sutaupys Jūsų lėšas. Atlikti kadastriniai matavimai. Sklypo paviršius lygus. Yra like senųjų statinių pamatai. Sklypo aplinka palanki modernioms svajonių namo statyboms. Iki parduotuvės Maxima ir Norfa vos 150 m.
Ignalinos mieste gausu įvairios veiklos: baseinas, žiemos sporto centras … Ignalinos miestą supa aštuoni ežerai. Svečių ir vietos gyventojų mėgstama pasivaikščiojimų vieta – Paplavinio ežero pakrantė. Vasaros sezono metu, greta tilto, jungiančio abu ežero krantus, iš ežero trykšta fontanas. Saulėtą dieną jo pursluose išvysite vaivorykštę, o vakarinis apšvietimas leidžia jį pamatyti ir važiuojant traukiniu. Ignalinos rajonas po Zarasų ir Molėtų – trečias Lietuvoje pagal ežerų gausumą, o Ginučių apylinkės pačios ežeringiausios. Ignalinos rajone iš viso yra 209 įvairaus dydžio ežerai, kurie užima 7,7 proc. rajono teritorijos. Iš viso vandens telkiniai užima beveik dešimtadalį rajono ploto. Teka 20 upių, yra 40 tvenkinių.
Sklypas labai tinka norintiems turėti išskirtinę, jaukią aplinką ir namus perspektyviame mieste.
Atstumai: iki Vilniaus – 110 km. iki Kauno – 170 km. Utena už 51 km. Visaginas – 38,5 km. Zarasai – 54 km. iki Panevėžio 163km.

< Atgal

Čia rasite tai, ko ieškote:


+370 605 32452

renatosnamai@inbox.lt